Reaktywacja 10.0

Nic poza sarkazmem wobec samej siebie mi już nie zostało. Od kilku lat reaktywuję bloga raz do roku. Ostatnio jednak specjalnie przestałam pisać. Wojen polsko-polskich oraz rosnącej w Europie ksenofobii,  wiodących ostatnio prym popularności, nie uważam za tematy którymi warto bezcześcić moją wieloletnią spuściznę tegoż bloga. Także pomijając kilka zeszłorocznych tekstów, zarzucam tego typu polityczne/społeczne nurty. Szkoda czasu i moich i waszych nerwów.

Wracamy także do tematów lekkich i przyjemnych jak np. skaczące po łące słońce, anegdotki z życia korpo-travel-arrangera, uroki życia w bloku w szemranej dzielnicy miasta i tym podobne  kwiatki.

Mam nadzieję, że tym razem nie zabraknie mi motywacji i czasu na pisanie. Zwłaszcza, że często mam w głowie gotowy tekst, ale zamiast usiąść i go napisać, to w między czasie zajmuję się milyjonem innych rzeczy i ostatecznie go zapominam. I tym sposobem wiele wiekopomnych, ziejących sarkazmem i autoironią dzieł, zatonęło w odmętach mojej pamięci. Brawo ja. Przepraszam was drodzy czytelnicy, że pozbawiałam was możliwości takiej, wiele wnoszącej do waszego życia, lektury. Postanawiam się poprawić.

Tymczasem zapraszam do podziwiania nowego dizajnu, oczywiście znalezionego na internetach 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.